سال اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال مبارک باد       مشروح بازدید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی    کتاب «نگارش رسانه‌ای» به شکل دیجیتال عرضه شد    

English
 
http://npps.ir/
http://www.irphe.ac.ir/
خرید آنلاین کتاب
فصلنامه علمی- پژوهشی تحقیقات فرهنگی
 
Loading...
«بازاندیشی و آینده نگری در نظام آموزش و یادگیری ایران»
کنفرانس ملی «بازاندیشی و آینده نگری در نظام آموزش و یادگیری ایران» با توجه به تغییرات پرشتاب جهان معاصر تهران در روزهای سوم و چهارم اسفند ماه توسط کمیسیون ملی یونسکو با همکاری پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد. ادامه »»
« ابعاد فرهنگی و اجتماعی بین المللی شدن دانشگاه های ایران»
سمینار تخصصی « دانشگاه بین المللی درایران و سیاست های پیش رو» به همت پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی و همکاری دانشگاه تهران صبح روز شنبه مورخ 10/11/94 در تالار گفت و گو دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.
ادامه »»
سایر گزارش ها »»
 
1396/05/29در نشست بررسی طرح کارورزی مطرح شد: در حل مساله اشتغال فارغ التحصیلان تمام دستگاهها باید نقش خود را ایفا نمایند
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طرح کارورزی گفت: تنها با بنگاه و بنگاه سازی مساله اقتصاد کشور حل نمی شود و باید به این داستان که چگونه فردی را پرورش دهیم بپردازیم. این امر مهم مغفول مانده است.
  ادامه »»
 
1396/05/29دومین شماره «دانشگاه امروز» منتشر شد
پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دومین شماره دوماهنامه تخصصی سیاست گذاری آموزش عالی را با منتشر کرد.
  ادامه »»
 
1396/05/25 در اولین دوره جایزه «زنان در علم»؛ از 20 محقق زن کشور تجلیل می شود
اولین دوره جایزه زنان در علم، روز شنبه 28 مردادماه 1396 ساعت 16 تا 19، در محل سالن قلم کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر الهه حجازی مشاور وزیر علوم در امور زنان و خانواده و تعدادی از مقامات برجسته کشور برگزار می شود.
  ادامه »»
 
سایر اخبار »»
1396/05/11اطلاعیه شماره 97؛ آخرین اطلاعیه مرتبط با دانشجویان ورودی 1390
بنا بر رأی شورای بررسی موارد خاص دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی استان تهران، ...   ادامه »»
1396/04/28اطلاعیه شماره 96؛ قابل توجه دانشجویان دکتری پژوهشکده
دانشجویان محترم لطفا جهت انجام امور دانشجویی خود با هماهنگی قبلی   ادامه »»
1396/04/28اطلاعیه شماره 95؛ جلسه دفاع دکتری برگزار می شود
جلسه دفاع از رساله دکتری در رشته سیاست گذاری فرهنگی با عنوان «مدل سازی سیاستی تحول فرهنگی در دانشگاه با روزکرد بومی (اسلامی- ایرانی)»   ادامه »»
سایر اطلاعیه ها »»
 
ادامه...
 
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی است..
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت مهندسی آتیه پرداز